AMSP_zlata_koruna.gif

Ve Španělském sále byly oceněny "Excelentní" a "Společensky odpovědné" firmy a organizace

Středa, 26. listopad 2014

V úterý večer byly v tradičních reprezentativních prostorách Pražského hradu oceněny nejlepší firmy a organizace v programech Národní ceny kvality ČR a Národní ceny ČR za společenskou odpovědnost.

AMSP ČR dobývá Evropu: Program podpory mladých podnikatelů patří k nejlepším v EU

Úterý, 25. listopad 2014

Potěšující zpráva přišla z Bruselu. Z celkem 115 evropských podnikatelských organizací tzv. Evropského výměnného programu pro podnikatele (Erasmus for Young Entrepreneurs) obsadila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR 9. místo.  

Kde evropské dotace v roce 2013 pomáhaly

Pátek, 21. listopad 2014

CzechInvest a Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ocenily nejlepší podnikatelské projekty roku 2013. CEPS a.s., MAGNETON a.s., dataPartner s.r.o., MEXIM CONSULTING, spol. s r.o., DEZA, a.s., NUTREND D.S., a.s., STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o. a Ki-Wi Digital s.r.o. Ocenění za své úspěšné projekty podpořené ze strukturálních fondů EU a státního rozpočtu si převzali při slavnostním vyhlášení v úterý 18. listopadu v Martinickém paláci na Pražském hradě.

Tabletový týdeník Dotyk: AMSP ČR mimořádně na půdě šoubyznysu

Pátek, 21. listopad 2014

Nejčtenější tabletový týdeník DOTYK přináší v posledním čísle hned tři články předsedy AMSP ČR Karla Havlíčka. Tentokrát ovšem nevystupuje v roli komentátora podnikatelského prostředí, ale jako celoživotní  fanoušek rockové hudby mapuje ságu kapely PINK FLOYD. Interaktivní články, které jsou podbarveny rozhodujícími skladbami jedné z nejvlivnějších hudebních formací vychází u příležitosti vydání jejich definitivně posledního alba s názvem The Endless River, které bylo představeno 10.11.2014. 

Konference "Česká energetika v proměnách času"

Středa, 19. listopad 2014

Zveme Vás na konferenci k proměnám české energetiky v letech 1919 - 2014, která se uskuteční 25. listopadu 2014 od 9.00 do 16.00 h v pražském hotelu Jalta.

CZEVITRUM s.r.o. vítězem grantu pro začínající podnikatele

Úterý, 18. listopad 2014

Grant 300.000 Kč od Komeční banky v rámci projektu "Nastartujte se" připraveného ve spolupráci s AMSP ČR získal začínající výrobce designového osvětlení. Odborná porota vybrala z 82 přihlášených podnikatelských projektů společnost Czevitrum – výrobce originálního interiérového osvětlení a doplňků, který kombinuje tradiční českou sklářskou výrobu a nejmodernější LED technologie. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo 13. listopadu 2014 u příležitosti Dne podnikatelů České republiky.  

Vítězem 3. ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2014 se stala firma LIKO-S, a.s.

Úterý, 18. listopad 2014

LIKO-S, a.s. si odnáší také cenu veřejnosti. Třetí ročník soutěže "Equa bank RODINNÁ FIRMA ROKU" má svého vítěze. Stala se jím společnost LIKO-S, a.s., která se zaměřuje na výrobu a montáž halových objektů, montovaných budov, zámečnickou práci na zakázku a specifickými akusticko-izolačními realizacemi. Na druhém místě se umístila firma Dvořák - svahové sekačky s.r.o., která vyvíjí, vyrábí a servisuje svahové sekačky. Třetí místo získala společnost LASKI, s.r.o., jež se zabývá výrobou komunálních strojů. Historicky první Cenu veřejnosti získala též společnost LIKO-S, a.s. Veřejnost tím potvrdila kvality této rodinné firmy. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo 13. listopadu 2014 u příležitosti Dne podnikatelů České republiky. 

Den podnikatelů 2014: Rekordní účast, do Ambassadoru dorazilo téměř 600 podnikatelů

Pátek, 14. listopad 2014

Za účasti prezidenta Miloše Zemana, Andreje Babiše, Pavla Bělobrádka a Michaely Marksové-Tominové, proběhl 12. ročník nejvýznamnějšího tuzemského setkání podnikatelů, které každoročně připravuje AMSP ČR. Den podnikatelů České republiky byl tradičně zahájen valnou hromadou, pod níž následovalo Exportní fórum zaměřené na Spojené státy americké, ve večerních hodinách proběhl galavečer, v rámci kterého předseda Asociace diskutoval s prezidentem a klíčovými ministry. Ve druhé části slavnostního setkání byly oceněny nejlepší tuzemské rodinné firmy a začínající podnikatelé.

Další aktuality

AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky a živnostníky i jejich organizace z celé republiky. Reprezentuje zájmy více jak 260.000 podnikatelských subjektů. Má důležité postavení v rámci evropských struktur. Asociace byla založena v roce 2001.