OTTO_Office___banner.gif

 

Výzva členům – zapojení se do Výborů a Sekcí AMSP ČR

Asociace inovovala své pracovní výbory a vytvořila nové sekce. Rádi bychom v této souvislosti oslovili členské i spolupracující firmy a podnikatele s nabídkou aktivní spolupráce v těchto skupinách, mají-li zájem. 

V příloze naleznete přehled výborů i jednotlivých sekcí, jejich náplň a cíle vč. odpovědných osob – v převážné většině z řad členů představenstva AMSP ČR. Cílem výborů i sekcí je příprava stanovisek a námětů z praxe k problémovým oblastem podnikání pro klíčová jednání AMSP ČR s vládou, ministerstvy a dalšími vrcholovými institucemi.

Pokud máte zájem s námi úzce spolupracovat, prosíme o Vaši zpětnou reakci a informaci, o který výbor / sekci konkrétně byste měli zájem. Nechceme Vás příliš časově zatěžovat, tzn. většina komunikace by probíhala elektronicky, osobní setkání by se konala spíše výjimečně, ad hoc. Máme zájem o užší spolupráci s odborníky na jednotlivá témata. Tato práce není ze strany AMSP ČR nijak honorována. Na druhou stranu tak můžete získat přístup k materiálům a informacím o připravovaných opatřeních vlády, novelách zákonů, jednotlivých strategiích apod.

Žádáme zdvořile o Vaši reakci do 31.3.2011 na e-mail amsp@amsp_cz

Výbory a sekce AMSP ČR Výbory a sekce AMSP ČR (47,50 KB)

Nahoru

 

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky a živnostníky i jejich organizace z celé republiky. Reprezentuje zájmy více jak 254.000 podnikatelských subjektů. Má důležité postavení v rámci evropských struktur. Asociace byla založena v roce 2000.

Doporučujeme

Zakl__daj__c___spole__nost_1.jpg

Poradna_2_1.jpg